Džiaugiamės ir sveikiname!!!

Sveikiname stalo ir interaktyvių žaidimų “Šventųjų labirintais” kūrėjus. Jūs visi nugalėtojai, nes susipažinote ir galbūt ypač pamėgote šventuosius, bei jų gyvenimus. O gal net pasiryžote sekti kurio nors pėdomis.
SKELBIAME NUGALĖTOJUS
1-4 klasių STALO ŽAIDIMŲ grupėje sveikiname
I VIETOS LAIMĖTOJUS
Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos mokinių grupę Gabiją, Luką, Arną, Dominyką, Austėją, Saulę, Nojų, Igną, Mikhail, Edgariuką, Austėją, Perlą, Tajų ir Aleksandrą.
II VIETOS LAIMĖTOJUS
Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos mokinių grupę Edvardą, Armandą, Kamilę, Danielių, Lėją ir Justą.
III VIETOS LAIMĖTOJUS
Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokinių grupę Deiną, Airidą, Austėją, Gabrielių, Ugnių, Ievą, Gabiją, Gabrielę, Emiliją, Vasarę, Nojų.
5-8 klasių STALO ŽAIDIMŲ grupėje sveikiname
I VIETOS LAIMĖTOJUS
Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos mokinių grupę Timotį, Justą, Gabrielių ir Emilį.
II VIETOS LAIMĖTOJUS
Marijampolės Marijonų gimnazijos mokinių grupę Majų, Žygimantą, Kajų, Augustą ir Adrijų.
III VIETOS YRA NET DVI
Marijampolės Marijonų gimnazijos mokinių grupė Elena, Vėjūnė, Aleksadra ir Ema.
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos mokinys Domantas.
9-12 klasių STALO ŽAIDIMŲ grupėje buvo tik du dalyviai, taigi vietų skiriama nebuvo, tačiau už ypač įdomų žaidimą Kauno “Aušros” gimnazijos mokiniui Liutaurui skiriama organizatorių dovana – knyga. Papildysime foto, kai knyga bus pristatyta.
1-4 klasių mokinių INTERAKTYVIŲ ŽAIDIMŲ grupėje sveikiname
I VIETOS LAIMĖTOJUS
Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos mokinių grupę Matą, Ugnę, Benjaminą ir Einardą.
II VIETOS LAIMĖTOJUS
Prienų r. Pakuonio pagrindinės mokyklos mokinius Elijų ir Normantą.
III VIETOS LAIMĖTOJUS
Prienų r. Pakuonio mokyklos mokines Ugnę S., Ugnę B. ir Alisą.
5-8 klasių mokinių INTERAKTYVIŲ ŽAIDIMŲ grupėje sveikiname
I VIETOS LAIMĖTOJĄ
Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos mokinį Donatą.
II VIETOS LAIMĖTOJĄ
Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokinį Kajų.
III VIETOS LAIMĖTOJĄ
Kauno r. Išlaužo pagrindinės mokyklos mokinį Saulių.
9-12 klasių mokinių INTERAKTYVIŲ ŽAIDIMŲ grupėje buvo tik vienas žaidimas, tad vietos neskirtos.
Sukurti žaidimai bus patalpinti puslapyje “Geroji patirtis”