“Atverkime širdis”

Šlienavos pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo Kauno r. mokinių tarybos inicijuotoje akcijoje “Atverkime širdis”. Visą gruodžio mėnesį  “Jaunųjų lyderių” būrelio nariai kvietė bendruomenės narius aktyviai dalyvauti  ir remti Ukrainos karius, aukojant šiltus drabužius, patalynę, siūlus, priemones apkasų žvakių gamybai.  Iš surinkto parafino, skardinių, kartono 7, 9  kl. mokiniai per gyvenimo įgūdžių, technologijų pamokas gamino apkasų žvakes. 5-10 kl. mokiniai dailės ir gyvenimo įgūdžių pamokose įgyvendino idėją, kad  Ukrainos karius svarbu paremti ne tik išgyvenimui būtinais daiktais, bet pastiprinti ir teigiamomis emocijomis, todėl piešė piešinius, atvirutes su linkėjimais.

Mokinių kūrybiniai darbai ir bendruomenės surinkta parama jau turėjo iškeliauti į Ukrainą. Dėkojame mokytojoms A. Kripaitytei , J. Vingilienei bei visiems bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie kilnaus tikslo įgyvendinimo.

“Jaunųjų lyderių” būrelio vadovė A. Skatikienė.